Ansatte


Regy Selsaas

Stilling: Kiropraktor, Daglig leder

E-post: Regy@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Mobil: 95 02 31 63

Utdanning: 5 årig master i kiropraktikk ved AECC i Bournemouth, England (2002)

Tilleggskompetanse: 



Stein Tore Krey

Stilling: Kiropraktor

E-post: stein.tore@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Utdanning: 5 årig master i kiropraktikk ved AECC i Bournemouth, England (2014)

Tilleggskompetanse: Tørrnåling/IMS, Rehabilitering, Kjeveproblematikk, Svimmelhet



Kristin Vatle

Stilling: Kiropraktor

E-post: kristin@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Utdanning: Master of Chiropractic ved Universitet i Sør-Wales (2014-2018)

Tilleggskompetanse: Medical Acupuncture (Dry Needling, 2018), Rocktape (kinesiotape, 2015)



Øyvind Andreas Kolstø

Stilling: Fysioterapeut

E-post: oivind@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Mobil:  45 43 39 13

Utdanning:



Katarzyna Orlowska

Stilling: Fysioterapeut

E-post: katarzyna@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 60 00

Utdanning:  Bachelor i Fysioterapi ved WSEiT i Poznan (2011), Master i Idrettsfysioterapi i Poznan (2013)

Tilleggskompetanse: Ortopedisk medisinterapi Cyriax (6 deler, 2016-2018), Kinesiotape Koaktiv (2016)


Maria Tørresdal – utdanningspermisjon

Stilling: Fysioterapeut

E-post: maria@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000



Lene Kristin Eriksen

Stilling: Muskelterapeut

Telefon: 52 71 6000

Utdanning:

Tilleggskompetanse:



Unni Selsaas

Stilling: Muskelterapeut

E-post: unni@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Utdanning: Muskelterapi ved Sirius Naturrerapeutiske Skole Haugesund (2016/17), Soneterapi ved Den Danske Zoneterapiskolen FDZ København (2001)

Tilleggskompetanse: Øreakupunktur ved BioMedicus Oslo (2003)



Iselin Bøhn-Bore

Stilling: Helsefaglig treningsveileder

E-post: iselin@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Utdanning: Sykepleier ved HSH (2013), Personlig Trener ved AF PT i Oslo (2018)

 



Christine Nilsen

Stilling: Personlig Treningsveileder

E-post: christine@klinikk-selsaas.no

Telefon: 52 71 6000

Utdanning: Bachelor i Folkehelsearbeid ved UiA (2013), Helse- og fitnesstrening: Treningsveileder, gruppeinstruktør og Personlig trener ved UiA (2013), Ernæring, mat og kultur ved UiA (2011)

Tilleggskompetanse: Kursleder for «BRA MAT for god helse» (Helsedirektoratet), Gruppelederkurs i «motivasjonsgrupper» for Diabetesforbundet, Slyngetreningskurs (Redcord Active Education Program), Praktisk og teoretisk ryggseminar med Prof. Stuart McGill (Building the ultimate back: from rehabilitation to performance)